Media o nas

Trochę nam się już nazbierało takich wzmianek, publikacji wywiadów czy reportaży. Dlatego postanowiliśmy zamieścić wszystko w jednym miejscu.

Pierwszy artykuł o naszej podróży do Maroka. W którym nazwani zostaliśmy dziwakami, a drugi ukazał się po naszym powrocie, w sumie w całości napisany przez Klaudię 🙂 Gazeta gdzieś zaginęła ale się znajdzie to dorzucimy zdjęcie.

Z wyborczą pierwszy raz musieliśmy stanąć oko w oko z kamerą, krótki wywiad – reportaż, nagrywaliśmy go nad Wisłą. Nie obyło się bez małego incydentu, kiedy to dla dwóch miłośników taniego wina, dbając o swój wizerunek, zagrozili że przyjdą ze swoimi kolegami bo na pragę blisko xd Po zapewnieniu przez ekipę że ich wizerunki są bezpieczne, odpuścili. Dzięki wielkie, super spędzony czas i ciekawy materiał.

Reportaż można obejrzeć tutaj.

Mieliśmy też przyjemność udzielić wywiadu w radiu Kampus. Wywiad jest dostępny za darmo na platformie Spotify tutaj.

To chyba nasza ulubiona obecność w mediach. Bardzo pozytywny wywiad, chyba jedyny raz kiedy otrzymaliśmy wcześniej tekst do akceptacji. Wywiad ten też wskoczył na pierwszą stronę Onet.pl.

A przeczytać go możecie tutaj.  

Kilkunastominutowy reportaż który ukazał sie na antenie TVP1. Program prewencyjny, skupiający się na problemie ogromu wypadków w Polsce. Sezon 4 odcinek 7 możecie obejrzeć na platformie TVP VOD lub na kanale YT PZU.

Na portalu Psy.pl w skrócie opisano, dlaczego zaczęliśmy podróżować kampervanem i jak to się stało, że wyjeżdżając we trójkę, wróciliśmy w piątkę.